מאמרים וכתבות

למה אתן צריכות להשתמש בחגורת בטן אחרי ניתוח קיסרי

תשאלו כל אימא אם היא זוכרת את כאבי הלידה ורובן יעלו חיוך קטן ויגידו שברגע שהן ראו את התינוק או התינוקת, כל הכאבים התנדפו להם.
אחרי כמה שבועות, כשהאדרנלין ירד, תשאלו שוב ותקבלו תשובה שונה לגמרי, במיוחד אם מדובר באחת ממיליוני נשים שעברו ניתוח קיסרי.
ישנן מספר סיבות לניתוח קיסרי, חלקן קריטיות וחלקן על מנת למנוע סיבוכים בלידה. כחלק מהשיקום, יכולה לעזור חגורת בטן לאחר לידה על מנת לעזור בתהליך ההחלמה ולספק הגנה על התפרים באזור הרחם.
בואו נראה כמה יתרונות שיש לחגורת בטן לאחר ניתוח קיסרי ואיך האביזר החשוב הזה יכול לעזור לך:

  1. חגורת בטן לאחר לידה תשמור ותעטוף את העור העודף בעזרת דחיסה ותגרום למעשה לבטן להתכווץ. זה חשוב לא רק מבחינה פסיכולוגית וההרגשה, אלא גם יכול לעזור לחזור למלתחה הישנה. חשוב מכך, תוכלי להרגיש טוב בבגדים הישנים. בבאני טאמי, ישנן מגוון רחב של חגורות שיספקו לך נוחות ויעזרו לך להפחית את הכאבים.
  2. הרבה חגורות בטן עבות מדי ואפשר לראות אותן דרך הבגדים. חשוב שתמצאי חגורה שתהיה לך נוחה ושתוכלי ללבוש אותה מתחת לכל בגד ולאורך כל היום.
  3. הכאב אחרי ניתוח קיסרי עלול להיות חזק מאוד. חגורות בטן מעוצבות במיוחד על מנת לעזור בהפחתת הכאב ושיפור הנוחות בתפקוד היום יומי. חגורת בטן תאפשר תנועה קלה יותר ותמיכה בגב.
  4. בדרך כלל רופאים ממליצים להחזיק כרית על מקום הניתוח בזמן שיעול או ישיבה במכונית. במקום הכרית, יותר נוח וקל להשתמש בחגורת בטן לאחר לידה במקום להיסחב עם כרית.

חגורת הבטן היא למעשה אביזר חשוב שיכול לעזור לכל אחת גם מבחינת הנראות החיצונית וההרגשה הנפשית וגם בשיקום הבטן לאחר הלידה, יש כאלה שאפילו לוקחות את חגורת הבטן איתן בתיק לחדר הלידה. כמו שכבר נאמר אינספור פעמים, לידה זו חוויה מאוד קשה לגוף, לכן יש לנקוט בכל הדרכים האפשריות כדי לשקם את הגוף אחרי הלידה על מנת לחזור לעצמך כמה שיותר מהר.
לרכישת חגורת בטן לאחר לידה באיכות גבוהה לחצי כאן
ישנם מגוון רחב של תרגילים פשוטים שאת יכולה לעשות אחרי הלידה (לאחר התייעצות עם הרופא שלך) וכמובן שגם תוך כדי התרגילים, חגורת הבטן תעזור בכל הקשור בתמיכה ובשיקום שרירי הבטן.
חיים עם תינוק חדש יכולים להיות קשים, לכן, תהפכי אותם לפשוטים יותר. חגורת הבטן תפחית את הכאב ותעלה לך את הביטחון בתנועה ובעצמך אחרי ניתוח קיסרי.

איך בוחרים חזיית הנקה?
בגד גוף מחטב
מדבקות סיליקון לחזה