מאמרים וכתבות

מחטב לאחר לידה – מוצר מהפכני ליולדת הטריה

תקופת ההיריון היא תקופה מרגשת אבל גם לא פעם מאתגרת, וזאת בשל השינויים שעובר הגוף בזמן תשעת חודשי ההיריון. מעבר להשפעות של ההורמונים, לא ניתן להתעלם גם מהשינוי הפיזי שעובר הגוף – ובייחוד אזור הבטן. באזור הבטן נמצאים שני שרירים הנמשכים בין עצם החזה ועד לאגן, ויש להם שני תפקידים מרכזיים: הגנה על האיברים הפנימיים והשני הוא לסייע ביציבה.

במהלך ההיריון השרירים מתרווחים כדי לאפשר מקום לבטן לגדול, ובסוף ההיריון הם אמורים לחזור למקומם. אולם, אצל לא מעט נשים נוצר מצב של היפרדות בטנית שיוצרת מצב של בטן תחתונה רפויה (mommy tommy) ובהתאם לכך מראה אסתטי מעוות ורפוי. החדשות הטובות הן שכיום ניתנת אפשרות לנשים לאחר לידה לקבל תמיכה וסיוע להתמודדות עם מראה רפוי של הבטן, כל זאת באמצעות שימוש במוצר מהפכני – מחטב לאחר לידה.

מחטב לאחר לידה

 

מחטב לאחר לידה: האם הוא מתאים לכולן?

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה אשר במסגרתה יותר ויותר נשים בוחרות ללבוש מחטב בטן לאחר לידה, וזאת בשל היתרונות הגלומים בשימוש בחגורת בטן לטובת הליך שיקום לאחר לידה וכן יצירה של מראה מחוטב. מאחר ולאחר הלידה הרחם מתכווץ והגוף מתאושש לפרק זמן של לפחות כשישה שבועות, שימוש בחגורת הבטן לאחר לידה יכול לסייע מאוד לטובת חיזוק שרירי הבטן ובהתאם לכך עידוד תהליך ההחלמה לטובת חיזוק שרירי הליבה, וזאת באמצעות פעולה של דחיסה הגורמת לכיווץ של הבטן.

חגורה הבטן מאפשרת לשפר את זרימת הדם לאזור כמו גם מספקת תמיכה מלאה לגוף ועל כן היא מהווה מרכיב משמעותי מאוד בתהליך ההחלמה לאחר הלידה. ניתן ללבוש את החגורה מיד לאחר הלידה – בין אם ילדת בלידה וגינאלית או קיסרית (ראי: יתרונות מחטב אחרי קיסרי), ובהתאם לכך להתחיל גם בהליך של שיקום אבל במקביל חיטוב שהינו חיוני לטובת התאוששות וחזרה לגזרה, גם בעבור נשים מניקות.

מחטב לאחר לידהמהם היתרונות של מחטב ליולדת?

מחטב לאחר לידה מאפשר לקדם את תהליך ההתאוששות לאחר לידה. מדובר במוצר שאת התוצאות שלו ניתן לראות בפרק זמן קצר, במידה ומקפידים ללבוש את החגורה באופן יומיומי. נוסף לכך, החגורה מעניקה תמיכה מלאה לגב וכן הורדת נפיחות ביטנית, כל זאת בזכות מבנה אלסטי העשוי מכותנה נושמת ורכה המונעת זיעה. מומלץ להיעזר בחגורה למשך פרק זמן של שישה עד שמונה שבועות, ובהתאם לכך ליצור הליך חיטוב וירידה במשקל המתבצע באופן מבוקר ובטוח לשימוש. מעבר לכך, לא ניתן להתעלם גם מהמחיר המצוין.

לסיכום, חגורת בטן של חברת bunnytummy מהווה הזדמנות מצוינת בעבורך להתחיל בהליך של חזרה לגזרה, באופן בטוח ועם שימת דגש על שימוש בחגורה אלסטית שאיננה מכאיבה אלא מסייעת לכל אישה להעלות את הביטחון והדימוי העצמי, בשימוש יומיומי וקבוע.

איך בוחרים חזיית הנקה?
בגד גוף מחטב
מדבקות סיליקון לחזה