מאמרים וכתבות

מדבקות סיליקון לחזה

זה התחיל על השטיח האדום, עם חבורה נכבדת של נשים חזקות ומובילות בתעשיית הבידור העולמית – שהחליטו ללבוש פשוט כל מה שבא להן, בלי לחשוף עד הסוף.

משם זה המשיך לכל העולם, כי מיליוני נשים הבינו – את ממש לא צריכה להיות סלב בשביל להיראות מהמם.

איך שלא תקראי להן – מדבקות לחזה, או מדבקות לפטמות, מדבקות סיליקון, או אפילו כיסוי לפטמות, הן האייטם הכי חמוד, קטן ופשוט, שמאפשר לך ללבוש – בכל גודל, צורה וגיל – כל סוג של טרנד אופנתי שבא לך.

כולל חולצה עם גב חשוף, מחשוף עמוק, שרוול אחד, או חולצה שקופה ואפילו עם בגד ים – בלי שהפטמות יציצו מתחת ויגנבו לך את כל ההצגה.

 

מה זה בדיוק מדבקות סיליקון לחזה?

מדבקות סיליקון לחזה הן צמד מדבקות סיליקון חמודות, שנכנסות בקלות ובלי שאף אחד ירגיש – מתחת לחזייה, או לבגד, מכסות בעדינות את הפטמות ומטשטשות את האפקט של טמפרטורות נמוכות על הפטמה – גם אם ממש קר שם בחוץ.

במילים אחרות, מדבקת סיליקון זה מה שאת יכולה לשים על הפטמה כדי להרגיש בנוח, גם אם קר בחוץ, אבל ממש בא לך להתלבש חשוף ושקוף.

 

על רקע תרבות “שחרור הפטמה הנשית”, מדבקות שמיועדות להסתיר את הפטמה, הפכו בעצמן לאייטם אופנתי ואפילו לאמירה. בגלל זה אפשר לראות גם אלפי נשים בעולם שהולכות עם מדבקה לפטמה ובלי שום דבר אחר מעליה.

 

מתי כדאי ללכת עם מדבקות לפטמות?

מדבקת סיליקון לפטמה היא הפריט המושלם למי שרוצה להתלבש נוצץ, אופנתי וחשוף לכבוד אירוע, בלי לחשוף יותר מדי. אבל היא גם הפתרון המושלם למי שרוצה להתלבש קליל כשקר בחוץ, או ללכת למקום ממוזג וקר – בלי שהפטמה תתקשה ותציץ מבעד לבגד.

 

גם נערות צעירות הולכות היום עם מדבקות סיליקון לפטמות, פשוט כי ניצני החזה מושכים לפעמים תשומת לב לא רצויה והן מעדיפות לשלוט ברמת החשיפה, בלי להתאמץ ובלי לוותר על הבגדים שהן אוהבות.

 

בזכות המחירים הנמוכים והשימוש הנוח, מדבקות סיליקון לחזה הפכו עם הזמן לחלק בלתי נפרד מהמלתחה התחתונה של נשים רבות, שפשוט מעדיפות ללכת לעיתים קרובות בלי חזייה –

שמלות עם גב פתוח, חולצות שקופות, או מחשופים עמוקים, אבל גם אם את לובשת חולצה רגילה לחלוטין, בלי חזייה רגילה או חזיית הנקה, ואת רוצה להרגיש בנוח, בלי לתת לפטמות לגנוב את כל ההצגה.

 

מדבקות הסיליקון של באני טאמי

אחרי שניסינו אינספור מוצרים וזיהינו את הצורך המדויק של נשים, בדיוק כמוך, להשתמש במדבקות שנצמדות לחזה באלגנטיות, בלי לשנות את הצורה שלו ובלי לעוות את הפטמה, מצאנו את הפתרון המושלם:

מדבקות סיליקון לפטמה של באני טאמי מאפשרות לך להתלבש איך שאת רוצה, לכל מקום ובכל זמן. הן מאפשרות לך ללכת לכל מקום, עם כל בגד, בלי להראות שקר לך.

הן עשויות מחומרים איכותיים בלבד ולכן מאוד נוח להשתמש בהן, הן נעימות על הגוף, שומרות על הפטמה וניתן להשתמש בהן מספר פעמים.

אפשר להדביק את המדבקות שלנו מתחת לבגד ים, כי הן עמידות מאוד, נוחות ומתאימות גם לשימוש רב פעמי.

המדבקות שלנו לא נופלות גם אם את מזיעה ולכן הן הפריט האופטימלי שאת צריכה על הגוף – אם את יוצאת לרקוד ורוצה להתלבש נועז.

הלקוחות שלנו שכבר ניסו מדבקות סיליקון של באני טאמי לחזה, חוזרות שוב ושוב למוצר המהפכני, כי הוא הכי טוב בשוק!

מניסיון – המדבקות של באני טאמי יגרמו לך לשכוח מכל שאר המוצרים שניסית עד היום!

הקליקו לרכישת מדבקות סיליקון לחזה.

איך בוחרים חזיית הנקה?
בגד גוף מחטב
המדריך שיעשה לך סדר – סוגים של תחתון מחטב