אז חגים זה כייף, זה שמח, זה חופשים, בילויים ואוכל. הרבה אוכל.

ועכשיו כשאחד החגים המשמינים ביותר כבר כאן – הצילו! איך עוברים את זה מבלי לעלות מידה?

 

ללא ספק, אנחנו רוב הזמן משתדלות מאד להיות מודעות למה נכנס לנו לפה, מה מותר, מה אסור, מה פחות ומה יותר. אך כשאנחנו עוברות ממוד של שגרה, למוד של חג – משהו קורה. המשהו הזה הוא הסופגניות המטוגנות והסקסיות בכל מקום, זה הלביבות שהילדים והמשפחה דורשים, זה ההדלקת  נרות שמתלווה עם כל מיני מטוגנים מתוקים, והחוסר אונים אל מול הפיתויים משתלט עלינו.

 

אז איך עוברים את החג בכייף ובגזרה חטובה?

IMG_2185

השתוקקות מול הימנעות

כולנו יודעים שהשתוקקות חזקה למאכל חג, כדוגמת הסופגניה, עשויה להיות קיצונית ולהתפתח לזלילת סופגניות מרובות, צבעוניות ומטריפות – עד רגע התסכול הנוראי של אחרי הבליסה ותחושת ה"מה עשיתי?!".

אל מול ההשתוקקות עומדת החלופה הקיצונית של ההימנעות או הניסיון להימנע, שגורם לנו להרגיש מתוסכלות, רעבות וממורמרות.

עצם הרעיון של ההימנעות האבסולוטית ממשהו שאנחנו כל כך רוצות, גורם לנו להרגיש באיזשהו מקום תסכול רב, שעלול להוביל לרוב, ל"פיצוי עצמי" שווה ערך לקלוריות שרצינו לצרוך, ואף יותר! לכן, מצאי את האמצע.

 

מה זה אמצע? לאכול סופגניה אחת במהלך החג, להתפנק ולהינות ממנה ולסמן וי החג הזה. ואגב, יש גם סופגניות אפויות ואלטרנטיבות בריאות ומשמינות פחות – SO GO FOR IT!

 

 

תאכלי משהו.

במהלך החגים אנחנו יכולות פתאם "לשכוח" לאכול ארוחת בוקר, ואולי גם צהריים, ואז לכפר על אי האכילה בזלילה של מאכלי חג משמינים ומנחמים. אז לא. את לא "שוכחת" יותר לאכול. חשוב לצרוך תזונה נכונה במהלך היום, ביניהם, צריכה משכילה של חלבונים, פחמימות וירקות.

 

כאשר את שבעה, הפיתויים קצת פחות מציקים לך ולא תהיה את תופעת ההסתערות עליהם.

 

 

 

ליהי גרינר ורווית סבן מייסדות Bunny ישראל

עלי על BUNNY TUMMY

ואיך לא, המחטבי על שמצילים כל מצב! ובחג יותר מתמיד, תאספי, תהדקי ותחטבי את הגוף שלך עם המחוכים. חשוב שתכירי את כל היתרונות שלנו הבאני טאמי, כדי שתביני איך  הם יכולים לעזור לך לשמור על הגזרה:

עבודה בראש – עצם זה שאת לובשת את המחוך, מזכיר לך שאת בתהליך התחטבות, מנטלי! התזכורת הזאת על הגוף שלך תעשה את העבודה הראשונית.

צמצום היקפים – נשים שיתמידו ללבוש את המחוכים בין 8 ל-12 שעות בכל יום, יוכלו להינות מצמצום היקפים! התהליך הזה קורה כאשר בעת לבישת המחוך, הבטן נשארת אסופה פנימה כל הזמן, ובכך נוצר תהליך של התקצרות השריר, המוביל לצמצום היקפים וירידה במשקל. שווה אה?

תמיכה מלאה בגב וחיזוק השרירים החלשים – את תרגישי נפלא מבחינת יציבות, חיזוק השרירים, גזרה חטובה ואסופה יותר ובכך יורד הסיכוי שתרצי "לחבל" בתהליך אלא להפך, לדרבן את עצמך להצליח יותר.אז עכשיו, אחרי שקיבלת לא מעט טיפים והצעות ייעול, הגיע הזמן ליישם ולהפוך את החג לכייפי, נעים ולא משמין!

 

חג שמח (:

 
 
0
כמות הקילוגרמים להוריד

תגובה אחת

  1. גילעד בן עטייה אלמוג הגב

    אישתי קנתה וממש אהבה

השארת תגובה